Rzucić wszystko, wsiądź w cokolwiek i pędź w Bieszczady na piątą edycję festiwalu ZEW się budzi! Spotkamy się w dniach 30 maja – 1 czerwca 2024, w Lesku, „Bramie Bieszczad”. Niech energia gór i legendy łączą nas ponownie, bo tym razem planujemy szaleństwa na skalę galaktyczną – tylko dla prawdziwych fanów muzyki, przygód i humoru!

Festiwal rozpoczniemy epickim koncertem o świcie, bo kto powiedział, że festiwal nie może zacząć się przed śniadaniem? 31 maja, razem z pierwszymi promieniami słońca, zaserwujemy Wam porcję muzycznych witamin, które obudzą nawet najbardziej opornego do życia.

Pomysł na festiwal ZEW się budzi wyrósł z pasji ludzi tworzących markę ZEW for men, którzy, zjednoczeni miłością do natury, przygód i muzyki, zorganizowali pierwszą edycję wydarzenia w Lesku w 2018 roku. Teraz, co roku, w otoczeniu gór, lasów i potoków, razem delektujemy się dźwiękami i urodą przyrody.

Zapraszamy na festiwal ZEW się budzi – bo gdzie indziej można tańczyć z niedźwiedziami przy dźwiękach rock’n’rolla?

ZEW program
Partnerzy festiwalu

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian organizacyjnych, w tym miejsca, terminu, czasu i line-upu, ze względu na sytuację epidemiologiczną, siłę wyższą oraz zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, artystów, ekip technicznych i pracowników festiwalu. Powyższe ceny stanowią opłaty za bilet wstępu na ZEW się budzi Festiwal 2024. Do biletu może być doliczana opłata serwisowa zależnie od opłat obowiązujących w poszczególnych kanałach sprzedaży biletów. Zalecamy zakup biletów tylko w oficjalnych źródłach sprzedaży. Zakup biletu z innych źródeł oznacza ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na wydarzenie osoby posługującej się takim biletem. Nie należy udostępniać treści zakupionych biletów osobom trzecim, a w szczególności kodu kreskowego biletu, w tym w sposób umożliwiający jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.