W związku z decyzjami władz i cały czas utrzymującym się ryzykiem epidemiologicznym, z przykrością informujemy, że III edycja Festiwalu ZEW się budzi, zaplanowana na 25-26 września 2020, zostaje przeniesiona na przyszły rok i odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2021. Z siłą bieszczadzkich niedźwiedzi walczyliśmy o termin wrześniowy do samego końca. Jednak biorąc pod uwagę wszelkie ryzyka i niepewność, jaka towarzyszy nam w 2020 r. musieliśmy podjąć jedyną dobrą i mądrą decyzję. Ta decyzja podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze, a także wszystkich artystów, ekip technicznych i pracowników festiwalu.

Przed nami dłuższe oczekiwanie, ale mamy nadzieję, że za dokładnie 333 dni wspólnie poczujemy energię Bieszczadów i obudzimy ZEW najlepszej muzyki w lepszym, spokojniejszym czasie!

Aby wypełnić muzyczną pustkę i rozwiać smutki, szykujemy dla Was wyjątkową jesień nie tylko w Bieszczadach – kameralne koncerty pod szyldem ZEW się budzi, dla ograniczonej liczby gości, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pierwszeństwo wejścia na te występy będą miały osoby, które kupiły już bilety na festiwal i zachowają je na 2021. Szczegóły podamy już wkrótce. Dla wszystkich, który zachowają bilety i karnety, czekają również inne niespodzianki, o których poinformujemy niebawem.

ZEW się budzi Festiwal to fuzja muzyki, przygody i przyrody w sercu dzikich Bieszczad – w przyszłym roku będziemy mogli ponownie uciec od codzienności i poczuć prawdziwy zew natury w wyjątkowym miejscu, przy wyjątkowej muzyce, z wyjątkowymi ludźmi!

BILETY

  • Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w wydarzeniu w nowym terminie.
  • Wszystkim uczestnikom, którzy zachowają zakupione bilety i karnety na tegoroczną edycję przysługują specjalne niespodzianki – o szczegółach poinformujemy niebawem.
  • Nabywcy przysługuje zwrot pieniędzy za bilety, jeśli nie jest w stanie uczestniczyć
    w wydarzeniu w nowym terminie. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów biletów otrzymają Państwo mailowo od naszego partnera eBilet.pl.
  • O terminach sprzedaży nowej puli biletów na Festiwal ZEW się budzi 2021 poinformujemy wkrótce.

LINE-UP

Artyści, którzy mieli zagrać na tegorocznej, trzeciej edycji festiwalu, w większości potwierdzili już możliwość przeniesienia występów na nowy termin – dołożymy starań, aby line-up festiwalu ZEW się budzi 2021 spełnił Wasze oczekiwania.

SZYKUJEMY TEŻ KILKA NIESPODZIANEK!

O szczegółach będziemy informować Was na bieżąco na profilu na Facebooku oraz na poczujzew.pl

Dziękujemy Wam za to, że w tym wyjątkowo trudnym, zarówno dla organizatorów wydarzeń muzycznych, jak i fanów czasie jesteście z nami, że rozumiecie nasze położenie i nie rezygnujecie z nas.

Do zobaczenia w przyszłym roku!
Ekipa Festiwalu ZEW się budzi