Dr Misio

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER”).

To nie jest zespół, który bawi się w kompromisy muzyczne – solidne brzmienie, ciężkie riffy i teksty, które są jak kombinacja genialnych myśli Krzysztofa Wargi i Marcina Świetlickiego – to wszystko sprawia, że Dr Misio to nie tylko rock, to intelektualna uczta dla umysłu. Są jak kultowy przystanek dla tych, którzy szukają w sztuce czegoś więcej niż tylko dźwięków.


Ale nie dajcie się zwieść – to nie jest koncert dla sztywnych purystów muzycznych. Dr Misio to zespół, który zaprasza do niemalże rytualnej zabawy, gdzie każdy może znaleźć swoje miejsce.
Dr Misio to taka dawka energii i emocji, której każdy szuka na koncercie, a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.