Karnety i bilety

Karnet dwudniowy (jedna osoba dorosła) – 120 zł.

Karnet rodzinny dwudniowy (osoba dorosła i dziecko od 7 do 14 roku życia) – 150 zł.

Bilet jednodniowy60 zł.

Dzieci
Od 7 do 14 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 15 roku życia) – karnet dwudniowy 60 zł.

Od 7 do 14 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wymiany biletu na opaskę nie będą miały ukończonego 15 roku życia) – bilet jednodniowy 30 zł.

Dzieci do 6 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren festiwalu nie będą miały ukończonego 7 roku życia) – udział bezpłatny.

Bilety dostępne na stronie partnera TicketMaster.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Powyższe ceny stanowią opłaty za bilet wstępu na festiwal ZEW się budzi 2018. Do biletu może być doliczana opłata serwisowa zależnie od opłat obowiązujących w poszczególnych kanałach sprzedaży biletów.

Zalecamy zakup biletów tylko w oficjalnych źródłach sprzedaży. Zakup biletu z innych źródeł stanowi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na wydarzenie osoby posługującej się takim biletem.

Nie należy udostępniać treści zakupionych biletów osobom trzecim, a w szczególności kodu kreskowego biletu, w tym w sposób umożliwiający jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.