Barberowóz
W mobilnym barbershopie mieszczącym się w oryginalnym ZILe z 1987 roku o Waszą fryzurę i brodę zadba barber – ekspert ZEW for men.

Strefa Podróżnicza
Bieszczady łączą w sobie dwie siły: dzikość gór oraz żywioł wody. O miłości do tego żywiołu opowiedzą podróżnicy oraz influencerzy.

Strefa Wyzwania
Śmiałkowie będą mogli zmierzyć się z torem przeszkód, przygotowanym specjalnie na tą okazję przez ekspertów od sportów walki.

Strefa Zdrowia
Barberowóz to nie tylko dobra zabawa i spektakularna metamorfoza – wizyta u barberów na ZEW się budzi może także pomóc innym! Do pomocy mogą przyczynić się panowie z dłuższymi włosami oraz panie – włosy „pozostawione” u barberów zyskają drugie życie w postaci peruk.

Strefa Moto
Fani dwóch kółek także znajdą u nas coś dla siebie. Podczas ZEW się budzi Festiwal oficjalnie rozpoczynamy sezon motocyklowy, a nie ma lepszego miejsca niż bieszczadzkie szlaki na pierwszą podróż w sezonie!

Strefa Małego Niedźwiadka
ZEW się budzi jest przyjazny dzieciom! Na terenie festiwalu znajdziecie specjalnie przygotowaną dla nich strefę z atrakcjami sportowymi i edukacyjnymi.

Strefa Gastro – ZEW głodu
Dobre jedzenie to nieodłączny element każdego festiwalu – w strefie gastro będziecie mogli przyjrzeć się pokazom kulinarnym i spróbować bieszczadzkiego przysmaku – największego proziaka w regionie.

Udział we wszystkich atrakcjach, z wyłączeniem barberowozu, jest bezpłatny dla uczestników festiwalu.